Teksti capital t ma e mira

Teksti capital t ma e mira

Trim Ademi (Albanian pronunciation: [tɾim adɛmi]; born 29 February 1992), known professionally as Capital T, is a Kosovo-Albanian rapper and songwriter.. Born and raised in Pristina, his uncle introduced him to music and rapping at an early age. Teksti dhe videoklipi i kenges Uno nga Capital T, Capital-T, Kapital T, Kapital-T, Trimi, Trim Ademi, 2High Records, Capitalt, Kapo. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Nov 03, 2010 · 50+ videos Play all Mix - Capital T- Ma e Mira YouTube; His Voice Is So Emotional That Even Simon Started To Cry! - Duration: 8:15. Viral Videos Recommended for you. 8:15. Capital ... Jom ka t’ndjeki en qytet si agjent sekret, agjent sekret Edhe sot e 200 vjet e kaloj cdo oqean edhe dete [Ura] Se ti je (yeah yeah yeah) Ma e mira qe e kom pas nojhere Edhe tash edhe atehere Kur e din hiq mos em vet, baby [Refreni] ..... Vor 3 Monate Nov 27, 2015 · Capital T sjell video projektin e radhes te titulluar "Pare Pare" Produced by: Mixey (Authentic Ent.) Lyrics: Capital T ... Capital T - Ma e mira ( Official Video ) HD - Duration: 3:36.

shpesh ty t’kom dasht ma shum se veten o pasha jeten kur jom kon me ty per mu s’ka ekzistu tjeter CapitalT: je kon gjithçka per mu e tash je veq 1 ish kurgjo ma shum je kon gjithçka per mu e tash je veq 1 bi**h kurgjo ma shum kurgjo ma shum se kujtime kurgjo ma shum se dashni t’dhash t’mira pa limite e ti ma ktheve me tradhti Teksti O ma – Capital T. O ooe po thu qe sjena na Pse po thu qe sbojna bashk. (x2) O maaa ti pe din qe per ty jom tu menu O maaa ti pe din qe veq ti m’pelqen mu O maaa nuk e di pse po don me m’mundu O maaa nuk e di pse je tu m’vonu. Eja se veq per ty une vi Eja se veq per ty une po pi E di mos e le mu bo von Mos i ngo qa t’kan thon se..

Përshkrimi IMAGINE creative presents the video of new hit song from rap star Capital T - Ma e mira. Enjoy it. Sincerely, IMAGINE creative staff. Teksti O ma – Capital T. O ooe po thu qe sjena na Pse po thu qe sbojna bashk. (x2) O maaa ti pe din qe per ty jom tu menu O maaa ti pe din qe veq ti m’pelqen mu O maaa nuk e di pse po don me m’mundu O maaa nuk e di pse je tu m’vonu. Eja se veq per ty une vi Eja se veq per ty une po pi E di mos e le mu bo von Mos i ngo qa t’kan thon se..

Teksti dhe videoklipi i kenges Ma E Mira nga Capital T, Capital-T, Kapital T, Kapital-T, Trimi, Trim Ademi, 2High Records, Capitalt, Kapo. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. shpesh ty t’kom dasht ma shum se veten o pasha jeten kur jom kon me ty per mu s’ka ekzistu tjeter CapitalT: je kon gjithçka per mu e tash je veq 1 ish kurgjo ma shum je kon gjithçka per mu e tash je veq 1 bi**h kurgjo ma shum kurgjo ma shum se kujtime kurgjo ma shum se dashni t’dhash t’mira pa limite e ti ma ktheve me tradhti Home/ VIDEO/ Capital T – Ma e mira (Official Video) VIDEO Capital T – Ma e mira (Official Video) Zemra August 27, 2010. 0 484 Less than a minute. Share.

shume e mire share, you’re my supersweet lady je fresh, je edhe clean, ti je ma e mira n’bin Çfarë je ti krejt e din, qaty ku je ti krejt jon ka vin Don me than je my favourite, cuz I like your flava’ My managed behaviour, I am into ya major Je ma e mire anej, je ma e mire knej, stilin e ke supersweet I am a fan all day,

Home/ VIDEO/ Capital T – Ma e mira (Official Video) VIDEO Capital T – Ma e mira (Official Video) Zemra August 27, 2010. 0 484 Less than a minute. Share. Mbrëmjen e së premtes, reperi Capital T ndezi sheshin Nënë Tereza me koncertin e tij ‘Time Capsule’. Koreografia për performancat e tij ishte e mirëmenduar me kujdes. Një prej momenteve më të bukura të koncertit ishte kur filloi kënga ‘Ti je ma e mira’. Mar 01, 2018 · [Teksti i "Pasha Jeten" ft. Majk] [Chorus: Majk] ... Capital T] Kurgjo ma shumë se kujtime Kurgjo ma shumë se dashni t'dhashë T'mira pa limite E ti ma ktheve me tradhti Pa ndjenja, ndjenja ... [CapitaƖ T] Je kᴏn ɡjithᴄka për mᴜ E tash je ᴠeᴄ nji "ish" Kᴜrɡjᴏ ma shᴜmë Je kᴏn ɡjithᴄka për mᴜ E tash je ᴠeᴄ nji "bitᴄh" Kᴜrɡjᴏ ma shᴜmë. Kᴜrɡjᴏ ma shᴜmë se kᴜjtime Kᴜrɡjᴏ ma shᴜmë se dashni t'dhash T'mira pa Ɩimite E ti ma ktheᴠe me tradhti Pa ndjenja, ndjenja Si me pas ...

shpesh ty t'kom dasht ma shum se veten o pasha jeten kur jom kon me ty per mu s'ka ekzistu tjeter CapitalT: je kon gjithçka per mu e tash je veq 1 ish kurgjo ma shum je kon gjithçka per mu e tash je veq 1 bi**h kurgjo ma shum kurgjo ma shum se kujtime kurgjo ma shum se dashni t'dhash t'mira pa limite e ti ma ktheve me tradhti Capital T (Trim Ademi) tekst Ma e Mira: Ref : 2x / Ti je ma e mira / Ti je ma e mira / Ti je ma e mira / Qe e k... Teksti i këngës 'Një Ëndërr (Feat. Capital T)' nga Alban Skënderaj (Feat. Capital T). Klikoni mbi titullin e më sipërm për të lexuar tekstin e plotë dhe shikuar videoklipin.

Trim Ademi (Albanian pronunciation: [tɾim adɛmi]; born 29 February 1992), known professionally as Capital T, is a Kosovo-Albanian rapper and songwriter.. Born and raised in Pristina, his uncle introduced him to music and rapping at an early age.

Mbrëmjen e së premtes, reperi Capital T ndezi sheshin Nënë Tereza me koncertin e tij ‘Time Capsule’. Koreografia për performancat e tij ishte e mirëmenduar me kujdes. Një prej momenteve më të bukura të koncertit ishte kur filloi kënga ‘Ti je ma e mira’. Teksti i këngës 'Pa Cenzure' nga Capital T (Feat. Lyrical Son & Vig Poppa). Klikoni mbi titullin e më sipërm për të lexuar tekstin e plotë dhe shikuar videoklipin.

Teksti O ma – Capital T. O ooe po thu qe sjena na Pse po thu qe sbojna bashk. (x2) O maaa ti pe din qe per ty jom tu menu O maaa ti pe din qe veq ti m’pelqen mu O maaa nuk e di pse po don me m’mundu O maaa nuk e di pse je tu m’vonu. Eja se veq per ty une vi Eja se veq per ty une po pi E di mos e le mu bo von Mos i ngo qa t’kan thon se.. Nese dᴏn ᴠij apet, ᴢemra ᴠeç ty pᴏ t'pret, ty pᴏ t'pret Edhe sᴏt e 200 ᴠjet e kaƖᴏj ᴄdᴏ ᴏqean edhe det. Se ti je je je je Ma e mira që e kᴏm pas najherë Edhe tash edhe atëherë Kᴜr e din hiç mᴏs em ᴠet, baby [CapitaƖ T & TNT] Je më e bᴜkᴜra në këtë bᴏtë Për ty sᴏnte e çᴏj këtë ɡᴏtë

Sa her qe tkoom thon je ma e mira nboott tkom rrejjtt Tkom punu e tkom rrejt..\ Nese ki qeff me provu edhe numrin ma din mos thirr vet me konfirmu po shoqet i shtin thirrum ti shlir sprit e vi ekspres, veq ama adresen aty em ki dej n'mengjes zemer t'jesh e sigurt qe sen ska met mungu Zemer bonu e urt kshillat e mia mi ngu Teksti dhe videoklipi i kenges Ma E Mira nga Capital T, Capital-T, Kapital T, Kapital-T, Trimi, Trim Ademi, 2High Records, Capitalt, Kapo. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Teksti dhe videoklipi i kenges Ma E Mira nga Capital T, Capital-T, Kapital T, Kapital-T, Trimi, Trim Ademi, 2High Records, Capitalt, Kapo. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. E sonde si per cudi E ke vesh fustanin ma t mire qe e ki Ca mke thon mire e di Fjalet e tua m sillen n kry si melodi E kur t shoh zemra po mbon rom pom pom pom Edi qe ti mdon Ku je pse spo mkallxon spo m kallxon Jom ka t ndjeki n qytet Si agjent sekret agjent sekret Edhe sot e 200 vjet e kaloj cdo oqean edhe det Se ti je je je ma e mira qe e ...

Kur fol zemra Lyrics: Veq e jemja ti je / Veq e jemja ti je / Se edhe ti vet e din / Veq e jemja ti je,ti je / Jom kon rreth e rreth botes po / Ma t'mire se ti s'kom pa / Edhe nese prap une sillna ...